ul. Pierwszej Brygady 1

Stargard (Hotel 104)

Tel.: 91 573 21 18

Kom.: 783 022 626

Taping

Zapraszamy do skorzystania z nowych usług: Kinesiology Taping. Jest to metoda działania sensorycznego na skórę, tkankę podskórną, powięzie, mięśnie oraz naczynia krwionośne i limfatyczne, a także więzadła i stawy. Można ją wykonywać tak, aby wspomagała pracę mięśni, stabilizowała stawy, rozluźniała tkanki miękkie, wspomagała pracę naczyń krwionośnych i limfatycznych, a także poprawiała elastyczność skóry i blizn.

Plastry można aplikować na konkretny problem mięśniowy, czy też po przebytych urazach: więzadeł, stawów, a także na duże grupy mięśniowe i całościowo jako korekcję np: wad postawy. Stosuje się je po zabiegach operacyjnych, w przeciążeniach mięśni, ścięgien i więzadeł, w obrzękach limfatycznych. Zmniejszają lub likwidują ból zaraz po aplikacji.

Plastry nie uczulają, nie mają w składzie leków i nie działają rozgrzewająco. Poprawiają funkcję mięśni, powięzi i tkanek oraz przywracają ich równowagę.
Można je stosować u wszystkich osób chcących wspomagać terapię 24 godziny na obę. Po zastosowaniu plastrów pacjent może normalnie funkcjonować, a plaster nie ogranicza zakresu jego ruchów. Aplikacja może pozostać na skórze od 3 do 7 dni i w tym okresie nie powinny pojawiać się żadne reakcje alergiczne.